Kancelaria

KANCELARIA

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Kapturowska świadczy usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

Kancelaria zapewnia doradztwo prawne oraz reprezentowanie interesów klientów kancelarii przed sądami wszystkich instancji, organami egzekucyjnymi, administracyjnymi, innymi osobami fizycznymi, prawnymi oraz jednostkami organizacyjnymi.

Usługi mogą być świadczone w siedzibie kancelarii, bezpośrednio u klienta, a także zdalnie – telefonicznie, e-mail.

Sprawy Klientów kancelarii chronione są tajemnicą zawodową radców prawnych, która daje gwarancję zachowania w tajemnicy wszystkiego, czego radca prawny dowiedział się podczas świadczenia pomocy prawnej.

RADCA PRAWNY

Monika Kapturowska - radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2006-2016 pracowała jako asystent sędziego i starszy asystent sędziego w V Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz I Wydziale Cywilnym Sądu Okręgowego w Słupsku, zdobywając cenną wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko pojmowanego stosowania prawa.

W trakcie zatrudnienia odbyła szereg szkoleń organizowanych przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie od 2015r. uzyskując uprawnienia upoważniające do wykonywania zawodu radcy prawnego.

Obecnie radca prawny Monika Kapturowska prowadzi indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego w Słupsku mieszczącą się w Słupsku przy ulicy Wojska Polskiego 1/9a. Swoją pracę wykonuje z pasją i osobistym zaangażowaniem. W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług systematycznie uzupełnia swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach.

 

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MONIKA KAPTUROWSKA

ul. Wojska Polskiego 1/9a
76-200 Słupsk
tel. kom. +48 690-364-175
e-mail: [email protected]
NIP: 839-183-16-71